Шикарна посмішка без комплексів

Шикарна посмішка без комплексів

Безперечним є той факт, що для міжособового спілкування значущість посмішки коштує на першому місці. Адже білосніжна, красива посмішка — це не лише головний аспект привабливості, але і можливість викликати прихильність до себе людей відкритістю, відчувати легкість в спілкуванні і мати природність. Нерівні зуби, а також інші патології породжують комплекси, замкнутість, викликають ніяковість, що в подальшому веде за собою психологічні проблеми і травми, створюється бар'єр на шляху до відкритого спілкування і саморозвитку.


Погодьтеся, що спілкування з людиною, яка ніяк не виявляє своїх емоцій і відношення не просто стомлює, але і відштовхує. У будь-якому оточенні посмішка здатна настроїти на доброзичливий лад, допомагає зробити обстановку привітною і безумовно здатна розрядити атмосферу.

Ось чому психологи рекомендують як можна частіше посміхатися. Це допоможе досягти поставлених цілей і викликати прихильність до себе людей.

Частенько основною перешкодою на шляху до щирої посмішки стає замкнутість, внутрішні комплекси і переживання через те, що зуби і посмішка не ідеальні. Мало у кого досить стільки сміливості щоб продемонструвати широку посмішку з пошкодженими або не рівними зубами, ось і доводиться видавати комплекси за відразу або за надмірну серйозність. У такій ситуації необхідно звертатися в стоматологічну клініку, не коштує бояться носити брекеты або скоби. На сьогодні стоматологічна медицина зробила крок на стільки вперед, що вирівнювання зубів можна зробити практично непомітним для оточення за допомогою пластикових або керамічних кап. Їх не лише складно помітити, але і являються вони шалено ефективними.

Окрім нерівних зубів або неправильного прикусу багатьох бентежить ще і колір емалі, який далекий від стандартів ідеальності. На цей випадок існує вибілювання зубів. Існує безліч методик, завдяки яким можна зробити променисту, кристально білосніжну посмішку і вибілити зуби на 15 тонів.

Можна спробувати вибілити зубки і в домашніх умовах, але результат не зрівняється, звичайно, з вибілюванням в кабінеті стоматології:

  • Змішати одну чайну ложку звичайної харчової соди з декількома краплями води. Необхідно щоб консистенція нагадувала зубну пасту. Гарненько почистити цією сумішшю зуби і залишити на 10 хвилин- постарайтеся не ковтати суміш, прополощіть рот проточною теплою водою і, опісля хвилин 5, почистите зуби звичайною зубною пастою.
  • Яблучний оцет як обполіскувач для порожнини рота. Необхідно налити невелику склянку оцту, зробити ковток і прополоскати порожнину рота, після цього необхідно увесь вміст сплюнути і гарненько прополоскати рот проточною водою.
  • Полуниця для вибілювання зубів. Не секрет що полуниця має відмінний відбілювальний ефект завдяки тому, що до її складу входить яблучна кислота. Одним з ефективних способів вибілювання і чищення зубів полуницею вважається втирання- необхідно розрізати плід навпіл і втерти одну частину у верхній зубний ряд, а другу в нижній. Залишити на хвилин 5-10 і по витіканню часу почистити зуби як завжди зубною пастою. Або можна розім'яти дві полуниці і отриманою масою почистити зуби, потримавши масу не більше 5 хвилин на зубах. Далі, сполоснув рот водою, відразу ж нанести соду розлучену з водою, як в першому методі, і теж протримати 5-7 хвилин. Потім почистити порожнину рота зубною пастою.
  • Банани або шкірка бананів. Необхідно очистити банан від шкірки, даної шкіркою робити втираючі рухи в зуби, неначе робимо масаж зубам. Продовжувати біля 3х хвилин і знову прополоскати порожнину рота. Цей метод можна використати парі раз на тиждень.

Не варто відкладати проблему зубів в довгий ящик, оскільки зуби — це не просто посмішка — цей ще і стан здоров'я усього організму в цілому. Ідеальна посмішка — запорука успіху, не варто про це забувати.